Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
БАРТОН Мажите е Изолирана, Топло и Водоотпорен Зима Профил Ракавица со екран осетлив на допир

БАРТОН Мажите е Изолирана, Топло и Водоотпорен Зима Профил Ракавица со екран осетлив на допир

DEN 1078.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

100% Други Влакна.Увезени.DRYRIDE две-слој ткаенина е водоотпорен и дише и за исклучителен временски заштита.Екран осетлив на допир-компатибилен за вкупно уред за контрола без изложување на вашите прсти.Бранеа микрофибер фиксна поставата со Thermacore изолација чува топли раце додека ограничување на големо.Toughgrip СТП дланка е лесен и водоотпорен и супериорна во сите услови.Ергономски, пред-криви се вклопуваат значи дека твоите раце се топло и пргав време било авантура; Пренослив зглоб поводник.Изолирани.Водоотпорен.Техника-компатибилна.На мажите Бартон Профил Ракавица ги проверува сите кутии, така што вашите раце да останат топли без разлика дали сте во намалувањето или за пријавување.Gauntlet се вклопува над вашата јакна манжетната за лесно и исклучување, а руно поставата додава дека дополнителните малку пријатно.

Спецификација

Избор на клиент