Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
TULYKA Mojave Хидратација Ранец 70 мл (2L) Големина Вода мочниот Меур во Удобен и Лесен за Носење Ранец - Лесни Хидратација Пакет за Велосипедизам, Трчање, Пешачење, Качување

TULYKA Mojave Хидратација Ранец 70 мл (2L) Големина Вода мочниот Меур во Удобен и Лесен за Носење Ранец - Лесни Хидратација

DEN 935.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Се чувствуваат "Еден" со Вашиот Ранец : го Надополнува вашиот кампување додатоци со производи кои ќе го смените вашата игра!Како нашите Mojave хидратација ранец со иновативен и прилагодлив ремени што го носат како да е дел од вашето тело.Супериорен Погодност и Издржливост : Не дозволувајте малите discomforts уништи авантура.Нашите пешачење ранец е направен од солза и rip-отпорни ripstop ткаенина, ви дава исклучителни и долго-траен квалитет и дизајн.Ви држи Лесно Хидриран : Тоа доаѓа со refillable 2-литарски (70 fl.мл.) хидратација пакет кој може да се пие од користење на 39" цевка.Нема потреба да се постигне за тоа тешки шише кој тежи на вас долу!.Повеќенаменски Спортски Ранец : Дозволете вашите движења тек со леснотија!Дизајнирана за да обезбеди екстремни утеха, нашата Mojave ранец е идеален како кампување опрема, пешачење опрема, и спортска торба за трчање, велосипедизам, трки, пешачење, и многу повеќе!.Опрема за Вашиот Следен Подвиг : Кликнете на "Додај во Кошничката' сега на нашите Mojave вода ранец и да уживате во отворено патеки, како никогаш пред тоа во вашиот стар назад пакети!.

Спецификација

Избор на клиент