Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Крај Милиони Носителот,Мелница Продолжување Носителот на Сребрен Волфрам Челик Страна-Монтирани CNC Алатка SLD12-C20-200L

Крај Милиони Носителот,Мелница Продолжување Носителот на Сребрен Волфрам Челик Страна-Монтирани CNC Алатка SLD12-C20-200L

DEN 715.44
 

Достапно за нарачка
Залиха

Висок квалитет на волфрам челик материјал може да бидете сигурни дека на издржливост и стабилност на производот.Носителот има исклучително шок-отпорни и лесен за ракување.Висока точност и лесна инсталација.Носителот може да се заштити алатка и гаранција на обработка ефект.Мелница продолжување држач е погоден за длабока празнина обработка.Спецификација : Предмет Тип : Мелница Продолжување Носителот Модел : SLD12-C20-200 L Стандардни Делови : Да Должина : Околу. 200.59 mm / 7.9 во Дијаметар : Прибл. 20.09 mm / 0.8 во Боја : Сребрена Облога : Нема Материјал : Волфрам Челик поле на Примена : Длабока Празнина Обработка на Точноста : 0.005 mm Тежина : Околу. 341g / 12.0 оз Пакет Листа : 1 x Мелница Продолжување Holder1 x Хексадецимален Штекер Wrench4 x Завртки.

Спецификација

Избор на клиент