Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Среќен Кул Памук, Лен Плоштадот Средоземното Море Декоративни Фрли Покрие 18x 18 Octopuses

Среќен Кул Памук, Лен Плоштадот Средоземното Море Декоративни Фрли Покрие 18x 18 Octopuses

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Мерки 18 инчи плоштад, 18"*18"/45 x 45 см и капак тежок 200g и тоа е штета за вашата кожа.Оваа перница корица има невидлива патент, повеќе модели е avaliable и моделот е само печатени на насловната страни, на задната страна е солидна природна боја.Пријателски материјал подобрат своите breathability и издржливост.Печатење и боење даде опфаќа постојаност на боја.Погодна за многу прилика, да се зајакнат за било кој дел од телото, троседот/стол/назад/седиште перница, спиење, гледа ТЕЛЕВИЗИЈА, во кревет читање.Пакет се вклучени : 1*Компјутери перница ги опфаќаат само.Со цел за транспорт easliy, ние се евакуирани перница, па кога ќе ја добијат, тоа е рамна, и ова е нормална појава, треба да го раскина транспарентна пластика маска, тогаш перница ќе се прошири автоматски.Во случај да не е, ние предлагаме дека ве молиме да се стави под сонце, по малку време, тоа ќе станат меки.Големина : 18"x 18" Покрие | Боја : A-octopuses.

Спецификација

Избор на клиент