Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Мермер Декоративни Бања Додатоци Во Собата, Вклучува Рака Сапун Фармацевт, Памук Тегла, Сапун Јадење, Суета Лента

Мермер Декоративни Бања Додатоци Во Собата, Вклучува Рака Сапун Фармацевт, Памук Тегла, Сапун Јадење, Суета Лента

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

[Мултифункционален]Бања Прибор е паметен начин да го организирате вашата бања.Тоа може да ви помогне да ги зачувате четка за заби, памук, брис, течен сапун,за еднократна употреба хартиените салфети, Накит, Очила, ets. [Високо Квалитетни Материјали]Природни античките дрво-жито мермер, на антички дрво-жито текстура е природно, нежен и богато.Позадинската боја е црна и сива.Тоа е чест посетител на модерната, Кинески, нео-класичен и други декоративни стилови. [Пакетот Вклучува]Рака Сапун Фармацевт & Памук Тегла & Сапун Дис & Суета Послужавник. [Совршен Подарок Идеја]Одличен Подарок За Housewarming. [Услуги на клиентите]Без разлика што имате било какви проблеми, не грижете се.Ве молиме контактирајте со нас во времето, и ние ќе го реши вашиот проблем што е можно поскоро, во рок од 24 часа.Бања Сапун Фармацевт Сет, Лосион Dispenser Bathroom Додатоци е паметен начин да го организирате вашата бања.Тоа може да ви помогне да ги зачувате четка за заби, памук, брис, течен сапун,за еднократна употреба хартиените салфети, Накит, Очила, ets.Материјал : Marble Marble тип : антички дрво жито (увезени камен)Око-фаќање и Практичен Дизајн се Трансформира во Вашата Обичните Бања во Модерен и Стилски Еден.Бања прибор чувајте ги вашите бањи концизен и санитарни.Во прилог на декорирање вашата бања, овој комплет дури и може да се донесе еден уникатен стил на вашата бања, со што бања чисти и уредни.Се идеален избор во вашата бања колокација дизајн.Answer : ___________________________ Note : 1.Како резултат на различните стандарди за мерење алатки, постои мала грешка во големина.Ве молиме да земете во вистинскиот објект како стандард.2.Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Спецификација

Избор на клиент