Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
GOFEI LED Прстен Светлина за Live Streaming со Tripod Стенд - USB Напојува 10 Dimmable Шминка Светлина за Видео Снимање/Фотографија/Selfie

GOFEI LED Прстен Светлина за Live Streaming со Tripod Стенд - USB Напојува 10 Dimmable Шминка Светлина за Видео Снимање/Фотографија/Selfie

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

10 инчи LED Прстен Светлина : надворешното/внатрешен дијаметар - 10" / 8", 128 компјутери напредни LED светилка монистра, 3000 K-5500 K боја температура, УВ слободни, треперење бесплатно, без ghosting, без отсјај, издржливи и безбедни за вашата кожа.Свитлива Tripod Стои : со подот и desktop tripod стојат, мини, свитлива и и преносливо, на подот tripod е само 15.4" во должина од кога укината, во можност целосно да се протегала до 59", и по поврзувањето со услугата на метал црево, на висина е до 68.9", што е доволно да ги задоволат вашите различни потреби. 3 Бои на Владата И 10 Осветленост : led живеат светлина е дизајниран со 3 боја на осветлување начини : бела, топло бела, и топла жолта, и секој режим има 10 прилагодува осветленоста, со широк затемнување опсег од 1% до 100% , што е доволно да ги задоволат вашите различни потреби.USB Безбедност Напојува : 5 V влезен напон, ниска потрошувачка на енергија, безбеден и сигурен, напојува преку USB уред, како што се компјутер, лап-топ компјутери, мобилни моќ, мобилен телефон полначи може да биде извор на енергија за selfie прстен светлина, да те не се грижите за напојување.Широко се Користи : Оваа група на прстен светлина со застане е вашиот совршен избор на екстра лесно за видео снимање, во живо стриминг, selfie фотографии, снимање, за снимање на видео клип, онлајн туториал, темни предели vlogging.спецификација : Име : Live прстен light Lamp монистра : 128 Color температура : 3000 K-5500 KColor : RGB, бела, топло бела, топло yellow Lumen : 700 LMDisplay Индекс : 80 PAOutput Моќ : 10 WIllumination агол : 120 °Моќ Интерфејс : USBPower снабдување влезен напон : AC85-265 VStent должина : 39 ~ 175cm Dimensions : 41x29.5x12cmpacking листата : 1x живеат прстен светлина.

Спецификација

Name:
Live ring light
Lamp beads:
128
Color temperature:
3000K-5500K
Color:
RGB, white, warm white, warm yellow
Lumen:
700LM
Display Index:
80PA
Output Power:
10W
Illumination angle:
120 °
Power Interface:
USB
Power supply input voltage:
AC85-265V
Stent length:
39 ~ 175cm
Dimensions:
41x29.5x12cm
packing list:
1x live ring light :

Избор на клиент