Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Tosuny Говорникот Скари Покрие Случај, Автомобилот Аудио Звучници Покрие Декоративни Круг Метал Mesh, Автомобил Говорникот Декоративни Челик Мрежа Круг Одговара за По?

Tosuny Говорникот Скари Покрие Случај, Автомобилот Аудио Звучници Покрие Декоративни Круг Метал Mesh, Автомобил Говорникот

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Претседателот покрие штити звучникот од прашина и комарци, исто така го спречува глувци од гризењето на внатрешната структура.ABS декоративни круг и железо мрежа, силни и издржливи.Анти-судир и заштита на внатрешната структура на говорникот.Висок квалитет на материјали и изработка за да се направи вашиот јазик погледнете повеќе исклучителна.Погоден за домашни предавачи, тавани, автомобил аудио системи, итн.Спецификација : Големина : 6.5 во, 8in (Изборен) Тежина : 366-459g 8 инчи Материјал : железо мрежа + АБС Боја : бела Надворешниот дијаметар : 240mm / 9.4 во Внатрешен дијаметар : 186mm / 7.3 во Средно дијаметар : 224mm / 8.8 во Дијагонала од далечина на завртката : 20.7 Нето покрие висина : 13mm / 0.5 во 6,5 инчи Материјал : железо мрежа + АБС Боја : бела Надворешниот дијаметар : 200mm / 7.9 во Внатрешен дијаметар : 146mm / 5.7 во Дијагонала од далечина на завртката : 167mm / 6.6 во Средно дијаметар : 183mm / 7.2 во Нето покрие висина : 9mm / 0.4 во Површинска обработка : спреј бои Пакет Листата : 2 * на Говорникот Решетката 1 * Завртка за Полнење.

Спецификација

Size:
6.5in, 8in (Optional)
Weight:
366-459g
8 inches :
Material:
iron mesh + ABS
Color:
white
Outer diameter:
240mm / 9.4in
Inner diameter:
186mm / 7.3in
Secondary diameter:
224mm / 8.8in
Diagonal distance of the screw:
20.7
Net cover height:
13mm / 0.5in
6.5 inches :
Material:
iron mesh + ABS
Color:
white
Outer diameter:
200mm / 7.9in
Inner diameter:
146mm / 5.7in
Diagonal distance of the screw:
167mm / 6.6in
Secondary diameter:
183mm / 7.2in
Net cover height:
9mm / 0.4in
Surface treatment:
spray paint
Package List:
2 * Speaker Grille :
1 * Screw Kit :

Избор на клиент