Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
VMAX SLR100 100ah AGM 12V Соларна Батерија Заменува ML12-100

VMAX SLR100 100ah AGM 12V Соларна Батерија Заменува ML12-100

DEN 6959.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

12"*6.7"*8.2"h Тешки 12 V AGM ДЛАБОКО ЦИКЛУС на БАТЕРИЈАТА. 12 Volt 100 Ah AGM Запечатени Maintence Слободни Високи Перформанси на Батеријата.Големина На Групата : 27. Енергија : 1.35 k WH.Вклучува Носење Рачки и 8ММ Терминал Мислења.VMAXTANKS SLR100 12 Volt 100 Ah AGM Длабоко Циклус AGM Високи Перформанси Група 27 Батеријата.

Спецификација

Избор на клиент