Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Метал Безжична Bluetooth Звучници може да Приклучок во Цртан филм Зборови на Новиот Мини Звучници Злато

Метал Безжична Bluetooth Звучници може да Приклучок во Цртан филм Зборови на Новиот Мини Звучници Злато

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

TWS безжична интерконекција, опкружувачки звук е повеќе шокантна.Три-брзо прилагодливи мека светлина, удобно светло и око за заштита.Шокантно опкружувачки звук, висока фреквенција јасно и темелно, ниска фреквенција полна и густа, да ги задоволат вашите извршување на квалитетот на звукот.Безжична репродукција, брза конекцијата во рок од 10 метри, 360 степени звучно поле.Пред светлина, задните звучници, вграден во големи батерија, симпатична форма, вашиот најдобар избор.Преносни Bluetooth Звучници.

Спецификација

Избор на клиент