Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
HIGHDING SATA CD DVD-ROM/DVD-RAM-RW Вози Писател Режач за Lenovo ThinkPad T510 T510i T520

HIGHDING SATA CD DVD-ROM/DVD-RAM-RW Вози Писател Режач за Lenovo ThinkPad T510 T510i T520

DEN 1082.40
 

Достапно за нарачка
Залиха

Ве молиме не, едноставно користете го Додадете во Кошничката копчето.Кликнете на зборот "нова" подолу, за да се прошири страната и да видат продавачот и да се цени.Напишете Брзина : DVD-R : 8x max.DVD+R : 8x max ; DVD-RW : 6x max.DVD+RW : 8x max ; DVD-R DL : 6x max.DVD+R9 : 6x max ; CD-R : 24x max.CD-RW : 24x max.Компатибилност : Сите Windows оперативниот СИСТЕМ.ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД ДЕКА : 1. Нашите оптички диск е само голи dvd диск, БЕЗ било original accessories (faceplate, монтажа рамки, куки, загради). 2. Ако ја замените стариот оптички диск со себе, вие само треба да се отстрани вашиот стар оптички диск е додатоци со шрафцигер, а потоа инсталирајте ги на нашиот оптички диск, а потоа можете да ја користите. 3. Ние ќе вклучува еден прирачник во сандак за вашиот референца, тоа е многу лесно да се работи.Компатибилен со сите верзија на Windows.

Спецификација

Избор на клиент