Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Божиќ Четка За Заби За Возрасни

Божиќ Четка За Заби За Возрасни

DEN 1900.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

Голема порибување stuffers, партија услуги, или рекламирање материјали на одмор настани.Вклучува "Среќен Божиќ" порака на предната страна на четка.Оваа возрасни четка има услужни влакната за удобно чистење.Избрани бои : црвена и зелена.Направен во САД.АДА одобрени.Прилагодено "Среќен Божиќ" четка за време на празниците!Вклучува "Среќен Божиќ" порака на предната страна на четка.Оваа возрасни четка има услужни влакната за удобно чистење.Четки за заби дојде поединечно виолончело-спакувани и се спакувани во krabičkách за испорака.Избрани бои : црвена и зелена.

Спецификација

Избор на клиент