Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Стружење Фацијална Масажа Алатки Фацијална Масажа Ролери Guasha Одбор Двојно Глави Жад Камен Се Соочуваат Со Лифт Кожата На Телото, Релаксација Слабеење Убавина Врат

Стружење Фацијална Масажа Алатки Фацијална Масажа Ролери Guasha Одбор Двојно Глави Жад Камен Се Соочуваат Со Лифт Кожата

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Обраснат Убавина Ролери за Нега на Кожата Алатки, за Лице, Очи, Вратот, Телото на Мускулите Опуштање и Ублажување на Фини Линии и Брчки. 1. 100% сосема нов и висок квалитет. 2. Опуштите вашето лице, а потоа да се намали појавата на брчки. 3. Добро е да се релаксираат на вашата кожа, мускули и се чувствуваат повеќе тесни. 4. Мода и посебни desigh, одговараат за секојдневниот живот.Massager Алатка за Фацијална Масажа на Лице Ролери Massager Подпухналост Ублажување на Болка и Ситни Injury Facial Масажа Ролери Guasha Одбор Двојно Глави Жад Камен се Соочуваат со Лифт Кожата на Телото, Релаксација Слабеење Убавина Вратот Тенка Лифт Име на Производ : Лицето Massager Color : како picture Quantity : 1pc/1set Item Должина : 15.2 cm/11cm/7.1 cm/14cm Weight : Прибл.52.1 g/72.5 g/23.1 g/60.3 g Please овозможи 1-2cm грешки на реалната димензија поради прирачник за мерење!Ви благодариме !Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл.Објектот може да има мала разлика во Боја , Вена и Linesthe ролери massager и Guasha одбор е природен жад ,и таа е направена од страна направена,бојата може да биде некоја мала разлика понекогаш ви благодарам многу за вашето разбирање.

Спецификација

Избор на клиент