Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
АЛКАТЕЛ 1SE 5030D ВЕРДЕ (АХАТ ЗЕЛЕНА) DUAL SIM 6.22 HD IPS+ OCTACORE 32GB 3GB RAM МЕМОРИЈА TRICAM 13MP SELFIES 5MP 4G

АЛКАТЕЛ 1SE 5030D ВЕРДЕ (АХАТ ЗЕЛЕНА) DUAL SIM 6.22 HD IPS+ OCTACORE 32GB 3GB RAM МЕМОРИЈА TRICAM 13MP SELFIES 5MP 4G

DEN 239.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

За САД Купувачи : Овој паметен Телефон не е компатибилен/не ќе работат со било CDMA Мрежи, вклучувајќи : VERIZON, СПРИНТ, НИ МОБИЛНИТЕ.Ве молиме проверете со вашиот мрежен оператор за 3 G или 4 G/LTE компатибилност провери пред да се купат.Dual-SIM картичка, Мрежна Компатибилност, SIM КАРТИЧКАТА 1 : [2 G : GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 и/или 3 G : HSDPA 850(Б5) / 900(Б8) / 1900(Б2) / 2100(Б1) и/или 4 G : LTE 700(B28) / 800(B20) / 900(Б8) / 1800(Б3) / 2100(Б1) / 2600(B7)] на SIM-КАРТИЧКА 2 : [2 G : GSM 850 / 900 / 1800 / 1900]. 6.22 инчи, IPS LCD, 720 x 1520 пиксели. 32 GB Меморија, 3 GB RAM, micro SDXC (користи заедничка SIM слот).Андроид 10, Unisoc SC9863 A (28nm), Octa-core (4x1.6 GHz Cortex-A55 & 4x1.2 GHz Cortex-A55).На Алкател 1 SE (2020) е придвижуван од 1.6 GHz, Octa-core процесор и тоа доаѓа со 3 GB RAM меморија.На Алкател 1 SE (2020) пакети 32 GB внатрешна меморија која може да се прошири преку micro SDXC (користи заедничка SIM слот).На Алкател 1 SE (2020) работи на Android 10 и се напојува со 4000m Ah не-отстранлив батеријата.ФРЕКВЕНЦИИ : КОМПАТИБИЛНИ ЗА УПОТРЕБА СО МРЕЖА SIM КАРТИЧКИ КОИ РАБОТИ ONSIM КАРТИЧКА 1 : 2 G : GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 и/или 3 G : HSDPA 850(Б5) / 900(Б8) / 1900(Б2) / 2100(Б1) и/or4 G : LTE 700(B28) / 800(B20) / 900(Б8) / 1800(Б3) / 2100(Б1) / 2600(B7)на SIM-КАРТИЧКА 2 : 2 G : GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 и/или 3 G : HSDPA 850(Б5) / 900(Б8) / 1900(Б2) / 2100(Б1) и/or4 G : LTE 700(B28) / 800(B20) / 900(Б8) / 1800(Б3) / 2100(Б1) / 2600(B7) ВАЖНО : ве МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ СО ВАШИОТ МРЕЖЕН ОПЕРАТОР ЗА КОМПАТИБИЛНОСТ ПРОВЕРИ ПРЕД да се КУПАТ.

Спецификација

Избор на клиент