Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Prima Маркетинг Хартија Подлога, 6 x 6-Инчен, Здраво Пастел, 48/Пакет

Prima Маркетинг Хартија Подлога, 6 x 6-Инчен, Здраво Пастел, 48/Пакет

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Произведено во Кина.Пакет Тежина : 0.400 lbs.Пакет димензии : 1.27 cm (H) x 14.986 cm (L) x 14.986 cm (W).Тип на производ : ДОМА.PRIMA МАРКЕТИНГ-Здраво Пастелни : Хартиена Подлога.Овој пакет содржи четириесет и осум 6x6 инчен единствено еднострана лист хартија подлога.Постојат шеснаесет три модели на секој дизајн.Киселина и Lignin Слободни.Увезени.

Спецификација

Избор на клиент