Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
YCSX Шминка Случај Преголеми Козметика и Накит Интегрирани Складирање Кутија Десктоп Огледало Складирање Кутија Рек Разноврсна Сортирање Кутија Шминка Складирање

YCSX Шминка Случај Преголеми Козметика и Накит Интегрирани Складирање Кутија Десктоп Огледало Складирање Кутија Рек Разноврсна

DEN 5221.44
 

Достапно за нарачка
Залиха

Прекрасен и лесен, едноставен и дарежлив, да ги задржи на десктоп чисти.Голем капацитет за складирање, уредни и уреден, заштеда на десктоп простор.Answer : ___________________________ Note : Ова е виткање и ротирање складирање кутија.Издржливи : Оваа складирање кутија мерки 29cm x 21cm x 36cm.Функционална класификација : Тоа може да се користи за да се организира уредни предмети и дневни потреби, не само што може продавница за козметика и накит, но исто така можат да се сместат канцелариски материјали и спална соба резерви.Високо-квалитетни материјали : M D F материјали се приоритетни, тие се носат-отпорни, и не се лизга, не е лесно да се скрши, трајни, и не се лизга на дното дизајн може да се спречи лизгање.Сместување : Идеален за чување во бања шалтери, спална соба dressers, и канцелариски маси.Тоа може да се користи во широк спектар, вклучувајќи дневни потреби како што се козметика и канцелариски материјал.Име на производ : Козметички складирање box Product материјал : МДФ material Applicable предмети : накит, козметика, производи за нега на кожата, канцелариски материјали, toiletries, итн.прашува : 1. Пред купување, ве молиме проверете боја и големина.2. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.3. Поради различни монитори, ве молиме имајте на ум дека благо боја разлика може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е мерени рачно, грешка е 1-3 cm, ве молиме овозможи, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.6. Добредојдени да ги споделат и повратни информации да ви обезбеди подобри услуги и производи.

Спецификација

Избор на клиент