Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
47CM B747 Саудиска Арабија Метал Викимедија и Смола Модел Авион Авионот Модел Играчка Авиони Роденденски Подарок Дневна Соба Декорација колекционерски предмети

47CM B747 Саудиска Арабија Метал Викимедија и Смола Модел Авион Авионот Модел Играчка Авиони Роденденски Подарок Дневна

DEN 1360.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

Материјал : смола и легури.snap-in тип без поврзување на хард пластични материјали со совршени детали.летање минијатурни модели во размер авион модел кој одговара на вас.исклучителна пакување-ние ќе се користи исклучителна пакување и добро заштитена модел кутија за пакување.може да се користи како роденденски подароци, одмор подароци, е добар избор за пријатели кои сакаат авијација.Им даде на децата на простор сон.Омилени на децата со простор соништа.

Спецификација

Избор на клиент