Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Taidda - Фина Текстура Милениче Дрвена Куќа, Дрвени Храна за Хранење Куќа Дрвени Милениче Дома, DIY Засолниште за Хрчак морско свинче Глувчето Chinchilla

Taidda - Фина Текстура Милениче Дрвена Куќа, Дрвени Храна за Хранење Куќа Дрвени Милениче Дома, DIY Засолниште за Хрчак

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Направен од висок квалитет на дрво, фина текстура, без мирис, безбедно и еко-пријателски.Погоден за мали миленичиња,како што се глушец, chinchilla, хрчак, итн.Креирање игра и остатокот област за вашето домашно милениче.Со мала врата, вашето домашно милениче може да се движи околу без чувство на ограничени.Лесна инсталација, опремени со завртки, можете да направите тоа самите. 1.Направен Од Висок Квалитет На Дрво, Фина Текстура, Без Мирис, Безбедно И Eco Friendly.2.Креирање Игра И Остатокот Област За Вашето Домашно Милениче.3.Лесна Инсталација, Опремени Со Завртки, Можете Да Направите Тоа Самите.4.Со Мала Врата, Вашето Домашно Милениче Може Да Се Движи Околу Без Чувство На Ограничени.5.Погоден За Мали Миленичиња,Како Што Се Глушец, Chinchilla, Хрчак, Итн.Spezifikations : Материјал : Wood Color : Khaki Product Големина : 15*22*23 Cm/5.90*8.66*9.05 In Package Листа : 1* домашно Милениче House2* Screws2* Gaskets2* Nuts Notice : ве Молам, ве молиме Забележете Дека Ќе Добијат Неколку На Резервни Делови, Треба Да се Соберат Од Себе.

Спецификација

Избор на клиент