Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Дрво Завртка М1-М2.6 Крстот Countersunk Head Допирање Мала Завртка 304 А2 Нерѓосувачки Челик Рамна Глава Допирање на Дрво Завртка Минијатурни Болт (Должина : 5mm, Големина : М1.7(100

Дрво Завртка М1-М2.6 Крстот Countersunk Head Допирање Мала Завртка 304 А2 Нерѓосувачки Челик Рамна Глава Допирање на Дрво

DEN 541.20
 

Достапно за нарачка
Залиха

Нашите завртки се издржливи и можат ефикасно спречување на корозија и ' рѓа.И обезбедува добра контрола во различни дрво и вештачки материјали.Материјал : 304 А2 нерѓосувачки челик.Ги исполнуваат стандардот : GB/T846. Навој дијаметар : M1 (1mm), М1.2 (1.2 mm), М1.4 (1.4 mm), М1.7 (1.7 мм), М2 (2mm), М2.2 (2.2 mm), М2.6 (2.6 Mm).Достапни должина : 3мм-20mm (вклучувајќи должината на главата).Навртки може да се користи во различни машини за проекти, како и разни материјали и base.Материјал : 304 А2 нерѓосувачки steel Meet стандард : GB/T846 Thread дијаметар : M1 (1mm), М1.2 (1.2 mm), М1.4 (1.4 mm), М1.7 (1.7 мм), М2 (2mm), М2.2 (2.2 mm), М2.6 (2.6 Mm)Достапни должина : 3мм-20mm (вклучувајќи должината на главата)Пакување : пластични packing The податоци за повикување само, ве молиме обратете се на вистинскиот производ!Пакетот вклучува : Според вашиот избор!.

Спецификација

Избор на клиент