Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Дупчиња Рамна Глава Дрво Завртка со Цврст Комерцијални Месинг #12X1-1/4 Количина 2500

Дупчиња Рамна Глава Дрво Завртка со Цврст Комерцијални Месинг 12X1-1/4 Количина 2500

DEN 429.60
 

Достапно за нарачка
Залиха

Ние нудиме различни големини и количества.Нарачката ќе ви бидат доставени во рок од три работни дена.Имаме и други алатки за продажба.Верувам дека мора да постои нешто што ви треба.ние постојано се стремиме да се најдат начини за подобрување на својата ефикасност.Општи Информации за Производот Глава Стил : Рамни Head Length : 1-1/4"Квантитетот на сврзувачки елементи во Пакет : 2500 Material : Цврсти Brass For ВАС, ние постојано се стремиме да се најдат начини за подобрување на својата ефикасност.

Спецификација

Избор на клиент