Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Татко Ван е Сите Природни Unscented Восок Мебел полски Не-Токсични Мирис на Дрво Восок Храни Мебел Антиквитети Кабинети и Месар Блок 32 оз Големиот Татко

Татко Ван е Сите Природни Unscented Восок Мебел полски Не-Токсични Мирис на Дрво Восок Храни Мебел Антиквитети Кабинети

DEN 407.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

СПАКУВАН ВО ЕДНОКРАТНО, РЕЦИКЛИРАН ЧЕЛИК TINS КОИ СЕ НАПРАВЕНИ ВО САД.ГО НЕГУВААТ И ШТИТАТ СИТЕ ДРВО ВО ВАШИОТ ДОМ, ВКЛУЧУВАЈЌИ СЕЧЕЊЕ ОДБОРИ, ДРВО КОНТРА БЛУЗИ, ДРВЕНИ ИГРАЧКИ И BABYS КРЕВЕТЧЕТО. НОСИ ПРИРОДНАТА УБАВИНА НА завршени И НЕЗАВРШЕНИ ДРВО И СПРЕЧУВА СУШЕЊЕ.Татко Комбиња Сите Природни Unscented Восок Дрво Мебел полски Обновува, ја Храни и ја Штити Сите завршени и Незавршени Дрво Површини НОСИ ПРИРОДНАТА УБАВИНА НА завршени И НЕЗАВРШЕНИ ДРВО И го СПРЕЧУВА СУШЕЊЕТО НАПРАВЕНИ СО ХРАНА БЕЗБЕДНО СОСТОЈКИ НЕГУВААТ И ШТИТАТ СИТЕ ДРВО ВО ВАШИОТ ДОМ, ВКЛУЧУВАЈЌИ СЕЧЕЊЕ ОДБОРИ, ДРВО КОНТРА БЛУЗИ, ДРВЕНИ ИГРАЧКИ И BABYS КРЕВЕТЧЕТО БЕЗБЕДНО ЗА ВАШИОТ ДОМ И СЕМЕЈСТВО - НУЛА VOC, ХЕМИСКИ БЕСПЛАТНО И СОСЕМА нетоксичен ПРИРОДНИ ПРОИЗВОДИ АСОЦИЈАЦИЈА СЕРТИФИЦИРАН ПРИРОДЕН ДОМАШНА НЕГА ПРОИЗВОД USDA СЕРТИФИЦИРАН 100% BIOBASED ПРОИЗВОД СПАКУВАН ВО ЕДНОКРАТНО, РЕЦИКЛИРАН ЧЕЛИК TINS КОИ СЕ НАПРАВЕНИ ВО САД ТАТКО КОМБИЊА Е НАПРАВЕН ВО САД .НАПРАВЕНИ СО ЉУБОВ ВО ASHEVILLE, СЕВЕРНА КАРОЛИНА U.МАЛКУ ТАТКО ВАН Е ОДИ ДОЛГ ПАТ!За да го Користите : Со мека крпа, бришење мала количина на восок кон површината во кружни движења.Дава богат, длабок сјај за завршени и незавршени дрво.

Спецификација

Избор на клиент