Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
AEVVV 2 Играчка Дрво Средновековниот Мечеви за Деца - 2-Пакет рачно изработени Unsharpened Безбедно Мечеви Играчка Ножеви во 21 - Природни Букови Дрва Црвено-Жолта Hilt - Отворе?

AEVVV 2 Играчка Дрво Средновековниот Мечеви за Деца - 2-Пакет рачно изработени Unsharpened Безбедно Мечеви Играчка Ножеви

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Нашето 2 дрвени Средновековни Кралеви Мечеви се направени со користење на еко-пријателски, природно дрво, без користење на било штетни хемикалии, бои, пластика или нешто друго што може да бидат штетни за вашите малечки.Дрвени играчки и им обезбеди на вашите деца со забавен начин за да се игра.Овие се дизајнирани за да изгледа како реална е можно и да се помогне во развојот на креативноста на вашите малечки додека правејќи се дека тие се забавуваат.Оваа играчка мечеви е погоден за деца така и за возрасни.Тоа може да се користи и за играње, во театарски продукции за обука, наместо на вистинско оружје, како прилог на карневал или аниме cosplay костим.Количина : 2-Pack Димензии : 21 инчен (52 см) Материјал : буковата.Оваа дрвени играчки machete е идеален подарок за децата, исто така интересна за еден возрасен или смешно глупо подарок за колекционери на вистинско оружје.DISCLAIMER : не погоди луѓето или животните.Тапи предмети се уште боли!Не замав во затворен простор!.Боја : 2-пак Црвено-жолти.

Спецификација

Избор на клиент