Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
PHITUODA 3 Инчи / 75mm Дијамант Вежба Битови, Голем Дијамант Дупка Видов Шупливи Core Вежба Битови за Стакло Керамичка Порцелански Плочки, Мермер Гранит Кварц

PHITUODA 3 Инчи / 75mm Дијамант Вежба Битови, Голем Дијамант Дупка Видов Шупливи Core Вежба Битови за Стакло Керамичка

DEN 261.36
 

Достапно за нарачка
Залиха

*Пакет се Вклучени : 1 x Дијамант Вежба Битови.Сечење Дупка со Дијаметар е 3" / 75mm, месо тело со Дијаметар е 3/8" / 9.6 mm, Должина е 2.15" / 54.6 mm. *Квалитетот Избор : Овие дијамант вежба делови се направени од високо-брзински челик кој е на високо квалитетни и издржливи.Со никел-обложено обложени тело да се спротивстави на корозија, која има долг животен век.Голем чип дупки за да се осигура дека кога удирање мазна, удирање точни. *Непречено Сечење : А згусне дијамант прашина слој на врвот нуди чувствувате сечење сила за создава висока прецизност, мазна со намалување без скршен рабови.Намалена вежба брзина, ниска вежба притисок, како и зголемена употреба на вода за подмачкување ќе се прошири вежба малку живот значително. *Повеќе Апликации : дијамант вежба малку може да се отстрани целосно 75mm дијаметар дупка на стакло, плочки, гранит, керамички.Во прилог на сечење дупки за стакло, Дупка Видов доаѓа во рака за плочка шишиња, блокови тегли, fiberglass, порцелански плочки, керамички, чеша, мермер, светлина камен.Не за употреба на Бетон или за длабочините надвор за 1/2". *Кавга-Бесплатно Гаранција : PHITUODA производи можат само да бидат спакувани и испратени по строги квалитет.Ако не сте задоволни во рок од 90 дена, испратете 1 едноставен е-маил и да добијат 100% пари за враќање на средствата.Ние сме толку сигурни ќе ви се љубовта на нашите производи како и другите наши 5-ѕвезда рецензенти!Вие ќе бидете изненадени за услуги на корисниците ќе добијат по продажба!.Големина : 3" / 75mm.

Спецификација

Избор на клиент