Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
X-DREE Кожа Заптивка Рака Појас Шупливи Дупка Удар со Рака Алатка Црна 25mm Кол(Junta де cuero Кореја Кореја Orificio де agujero hueco Herramienta де mano Гора 25мм Кол

X-DREE Кожа Заптивка Рака Појас Шупливи Дупка Удар со Рака Алатка Црна 25mm Кол(Junta де cuero Кореја Кореја Orificio де

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Удар големина : 25мм Кол.Тешко да се најде, шупливи удар во собата за прецизни дупки во кожа или од пластика.Топлина прекалени направи за долготрајни острина и издржливост.Лесно удар прецизни дупки во заптивка, винил, кожа, дрво, појас, пластика и други меки материјали со оваа топка дупка удар.(Perfore fácilmente agujeros precisos en la junta, vinilo, cuero, madera, plástico y otros materiales blandos един este punzón hueco.Се препорачува за falconry , хоби ,занаети , моделирање , поправка дома, итн.(Recomendado став cetrería, pasatiempos, manualidades, modelado, hogar, итн.Кожа Заптивка Рака Појас Шупливи Дупка Удар со Рака Алатка Црна 25mm Dia1.Удар големина : 25мм Dia2.Тешко да се најде, шупливи удар во собата за прецизни дупки во кожа или од пластика.3.Топлина прекалени направи за долготрајни острина и издржливост.4.Лесно удар прецизни дупки во заптивка, винил, кожа, дрво, појас, пластика и други меки материјали со оваа топка дупка удар.5.Се препорачува за falconry , хоби ,занаети , моделирање , поправка дома, итн.0 Specification : Име на Производ : Кожа Дупка Punch Package Содржина : 1 x Кожа Дупка Punch Total Тежина : 346g Material : Meltal Color : Сребро Tone Hardness : 48-55 Degree Inner Дијаметар : 25мм/1-inch Total Големина : 30 x 101mm/1.2-инчен x 4-инчен(D*L)Опис во Spanish Junta де cuero Кореја Кореја Orificio де agujero hueco Herramienta де mano Гора 25мм Dia Tamaño де ла perforadora : 25мм Dia Juego де punzones huecos, difíciles де encontrar, став agujeros precisos en cuero о plástico.Endurecido por calor hace que la durabilidad де ла nitidez де larga duración Perfore fácilmente agujeros precisos en la junta, vinilo, cuero, madera, plástico y otros materiales blandos един este punzón hueco.Recomendado став cetrería, pasatiempos, manualidades, modelado, hogar, итн.

Спецификација

Product Name:
Leather Hole Punch
Package Content:
1 x Leather Hole Punch
Total Weight:
346g
Material:
Meltal
Color:
Silver Tone
Hardness:
48-55 Degree
Inner Diameter:
25mm/1-inch
Total Size:
30 x 101mm/1.2-inch x 4-inch(D*L)
Description in Spanish :
Junta de cuero Correa Correa Orificio de agujero hueco Herramienta de mano Negro 25mm Dia :
Tamaño de la perforadora:
25mm Dia
Juego de punzones huecos, difíciles de encontrar, para agujeros precisos en cuero o plástico. :
Endurecido por calor hace que la durabilidad de la nitidez de larga duración :
Perfore fácilmente agujeros precisos en la junta, vinilo, cuero, madera, plástico y otros materiales blandos con este punzón hueco. :
Recomendado para cetrería, pasatiempos, manualidades, modelado, hogar, etc. :

Избор на клиент