Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
SH-ЧЕН Pilers, 3Pcs Отворот Клешти Алатка за Полнење со 200pcs Делови Кожен Појас Дупка Удар Plier Клешти Алатка Индустриски Рака Алатки

SH-ЧЕН Pilers, 3Pcs Отворот Клешти Алатка за Полнење со 200pcs Делови Кожен Појас Дупка Удар Plier Клешти Алатка Индустриски

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Издржливи, долг живот.Уникатен дизајн.Лесен за употреба.Еден раце работа.Ако нашите производи имаат никакви проблеми, ние може да обезбеди замена / Врати Услуга, добредојдени да не контактирате во секое време!.Ако нашите производи имаат никакви проблеми, ние може да обезбеди замена / Врати Услуга, добредојдени да не контактирате во секое време!Издржливи квалитет за продолжен производ живот.При примањето на производот, проверете за остатоци или влијание.Ако одговорот е да, ве молиме контактирајте со нас за да се добие од нив да се избегне краток кола или други прашања.Погоден за санитарија, мијалник, цевка орев демонтажа, тесен простор повеќе лесен за употреба.Спецификација : Материјал : Челик + ПВЦ пластика handle Color : Црна + Жолто + Silver Hole облик : Round Hole Удар големини : 2,5 mm, 3мм, 3.5 мм , 4mm, 4.5 мм, 5mm Hole Удар должина : Околу. 210mm / 8.27 inch Eyelet plier должина : Околу. 150mm / 5.9 inch Snap Копче ги поставува стандардите должина : Околу. 150mm / 5.9 inch Features : 1.Да се направи на челик и ПВЦ материјал,издржлив и цврсти,лесен за употреба.2.Идеален за половината ремени, види бендови, кожа или гума ремени, итн.Пакет се Вклучени : 1x Дупка Удар со Рака Plier1x Отворот Plier1x Snap Копчето Setter100x Eyelets100x Предвремените на Копче.

Спецификација

Material:
Steel + PVC plastic handle
Color:
Black + Yellow + Silver
Hole shape:
Round
Hole Punch sizes:
2.5mm, 3mm, 3.5mm , 4mm, 4.5mm, 5mm
Hole Punch length:
Approx. 210mm / 8.27inch
Eyelet plier length:
Approx. 150mm / 5.9inch
Snap Button setter length:
Approx. 150mm / 5.9inch
Features:
1.Make of steel and PVC materials,durable and solid,easy to use. :
2.Ideal for waist belts, watch bands, leather or rubber straps, etc. :
Package Included:
1x Hole Punch Hand Plier :
1x Eyelet Plier :
1x Snap Button Setter :
100x Eyelets :
100x Snap Button :

Избор на клиент