Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Lot45 Винил Рекорд Ракави 100 Pack 3 Мили Албум Опфаќа 12.75 x 12.75-инчен Clear Винил Ракави за Евиденција и Уметност

Lot45 Винил Рекорд Ракави 100 Pack 3 Мили Албум Опфаќа 12.75 x 12.75-инчен Clear Винил Ракави за Евиденција и Уметност

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

75 инчи (32 x 32 cm).Винил покрие ракав мерки 12.Зголемување на долговечноста на вашите записи додека им даваат почит заслужуваат со зачувување на нив во Lot45 Албум Винил Ракави.Пакетот вклучува 100 pack 3 Мили пластични винил рекорд ракави.Винил ракави рекорд листови се изградени од полиетилен пластична (PVC).3 цм) пластика рекорд ракав заштитници дојде со врвот отворање на веќе се намали; не вклучува рекорд. [Зачува вашиот Автентични Парчиња] : Евиденција опфаќа се направена од флексибилен полиетилен пластична (PVC); Пластични винил ракавите се мазна на допир и лесно да се чистат со влажна алишта; Транспарентно рекорд ракав заштитници ви нуди можност да го прикажете вашиот гроздобер парчиња во нивните најмногу автентични.Приказ на албумот опфаќа, евиденција, или уметност во јасна винил рекорд ракави.Купишта на гроздобер записи кои не се соодветно заштитени е травестија.Флексибилни винил сними албумот пластични ракави дојде станот што ги прави лесно да се продавница.75 инчи (32 x 32 cm); Винил рекорд заштитна ракави вклучуваат врвот отворање за да можете лесно да се лизга евиденција во; Ако ви треба да ја наместите рекорд, се повлече, освен албумот ракави надворешниот врвот шлиц и внимателно readjust. [Гордо се Прикаже вашите колекционерски предмети] : Винил пластични ракави заштити вашите записи, албумот опфаќа и дела; Винил евиденција опфаќа обезбедува безбедност на вашиот имот така вие можете безбедно да се прикаже вашите колекционерски предмети низ вашиот дом; Рамен винил рекорд надворешниот ракави може да се потпре против книги на полица, во некој албум, или да се закачи на ѕид. [Отворен и Слајд Евиденција во Ракав] : Сними албумот ракави мерка 12.[Заштитете го вашиот Гроздобер Евиденција] : Lot45 Винил Заштитна Ракави ви овозможи безбедно да се прикаже вашиот гроздобер евиденција; Јасно винил албум ракави брани вашите колекционерски предмети од надворешни елементи, солзи, и отпечатоци од прсти; Винил ракави надворешниот заштитник држи вашиот гроздобер евиденција чистото зголемување на нивната вредност за годините што доаѓаат.

Спецификација

Избор на клиент