Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Телескоп,Двоглед,Почетник Телескоп, Мал Телескоп Двоглед 8×21 висока Зголемување high-Definition Џеб Преносни Црно и Бело Двоглед

Телескоп,Двоглед,Почетник Телескоп, Мал Телескоп Двоглед 8×21 висока Зголемување high-Definition Џеб Преносни Црно и Бело

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Забелешка : Поради различни монитори, ќе има мало боја празнини.Мазни и големи центар фокус knob го прави едноставни за ракување и лесно да се фокусираат.Вистинската боја ќе преовладува.Двоглед призмата Со призмата стакло материјал, имаат подобар поглед на далечни објекти.Оваа моќна двоглед, исто така, може да се користи за гледање на големи фаза игра, вокален концерт, на фудбалски натпревар, итн.Вашето задоволство е наша најголема извршување.Користете водоотпорен и магла-материјална да го издржат тешките површински.Преносни и Лесно да се Користи двоглед е пренослив за вратот на рака и носи торба.Професионални Двоглед наменета за активности на отворено како на пример, качување, пешачење, возење, гледајќи дивиот свет и сценографијата.Кога ќе сакате да го користите, ја прилагодите растојанието да се даде себе си на добар имиџ.Лесно да се Фокусираат на Корективни оптички слој се добри за боја верност и да се минимизира искривувањето.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Прирачник за мерење, ќе има некоја грешка од 1-3cm.Диоптрија Систем за прилагодување на нерамнотежа визија на двете очи.Добредојдовте на BGHDIDDDDD продавница.

Спецификација

black, white :

Избор на клиент