Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Vailge 2-Седишта Тешки Патио Длабоко Клупата Двојка Маска, Водоотпорни Длабоко Отворено Троседот Покривање на Тревникот Патио Мебел Покрива со Воздух се Пропустливи,

Vailge 2-Седишта Тешки Патио Длабоко Клупата Двојка Маска, Водоотпорни Длабоко Отворено Троседот Покривање на Тревникот

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

МАКСИМАЛНА ЗАШТИТА : Тешки патио длабока двојка маска направена од 100% 600 D Оксфорд ткаенина е добро да се заштити вашиот патио мебел од надворешни елементи како сонце, дожд, ветер, налети, птичји измет и други работи.Загарантирана за да одговара на вашите клупи, софи и loveseats до 40"Dx58"Wx31"Х 100% ВОДООТПОРНИ : Vailge тревник мебел опфаќа сите се додаде УВ-стабилизиран & Водоотпорен слој и водоотпорен ламинат поддршка кои би можеле да спречат вода од успеваат преку Маска и да ја задржите вашиот отворено мебел се исуши и да го користите.Било гребнатини од формирање на површината на мебел исто така се избегнуваат од страна на нашите тревник мебел покрива.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА СО ПРИЛАГОДЛИВИ КАБЕЛОТ за ЗАКЛУЧУВАЊЕ : Vailge патио длабоко ги покрива троседот се дизајнирани со еластична полите кабелот вклучувајќи ви дава опција да изберете.Тоа им овозможува на вредноста за тесна обичај се вклопуваат.Прилагодливи belted полите со клик-затворете ремени обезбедува патио длабоко троседот покрие индивидуализира се вклопуваат со исклучителни безбедност во windiest услови.Голем поместена се справува да се скрати на време и труд се потребни при инсталирање или отстранување на овој патио длабоко троседот капак.СОВРШЕН ВЕНТИЛАЦИЈА : Никогаш не се грижите за кондензација, балон во правец-ова отворено длабоко клупата поклопецот е дизајниран со отворите за вентилација кој поддржува добра циркулацијата на воздух, кога отворено длабоко клупата поклопецот е заклучен од страна на кабли.Добар Шопинг Искуство : Ако имате било какви прашања во врска со квалитетот и инструкции за време на употреба, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Сезона Подарок & Божиќ подароци за вашето семејство или пријатели.

Спецификација

Избор на клиент