Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
haixclvyE C7 на Коскената Спроводливост Уво Кука Безжична Bluetooth Слушалка Стерео приклучок за Слушалки Безжична Earbud за Водење на Велосипедизмот Вежба Сребро.

haixclvyE C7 на Коскената Спроводливост Уво Кука Безжична Bluetooth Слушалка Стерео приклучок за Слушалки Безжична Earbud

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Ергономски на коскената спроводливост уво кука дизајн, безболно и удобно да се носат.Усвојување на CC6.0 + DSP намалување на шумот технологијата, подобрување на музички квалитет.Со микрофон, можете да одговорите на повик, без потреба да се земе телефонот.Карактеристики : Коскената Спроводливост, Уво Кука Дизајн, Ергономски, со Микрофон, Стерео.Големина : 3.9 cm x 7cm x 0.7 cm/1.54" x 2.76" x 0.28" (Прибл.).Спецификации : Ергономски на коскената спроводливост уво кука дизајн, безболно и удобно да се носат.Усвојување на CC6.0 + DSP намалување на шумот технологијата, подобрување на музички квалитет.Со микрофон, можете да одговорите на повик, без потреба да се земе телефонот.Тип : Bluetooth Слушалка Количина : 1 Pcs Bluetooth : V5.0 Протоколи : HFP/HSP/A2 DP/AVRCP Безжична Растојание : 10m/32.8 ft (Прибл.) Батерија : 70m Ah Батерија (Вклучени) Полнење Време : 1.5 Часа Полнење Интерфејс : Micro USB Музика Време : 4.5-5.5 Часа Карактеристики : Коскената Спроводливост, Уво Кука Дизајн, Ергономски, со Микрофон, Стерео Големина : 3.9 cm x 7cm x 0.7 cm/1.54" x 2.76" x 0.28" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, бојата на објектот може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Bluetooth Слушалка 1 x Прирачник за Корисникот 1 x Полнење Кабел.

Спецификација

Избор на клиент