Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
UNICRAFTALE За 24pcs 5mm Црвено Нерѓосувачки Челик Спреј Насликани Студ Обетки Противалергиски Мали Спиење ' Рскавица Tragus Уво Studs Мал Круг Топката Мушка Обетки во Собата за Ж

UNICRAFTALE За 24pcs 5mm Црвено Нерѓосувачки Челик Спреј Насликани Студ Обетки Противалергиски Мали Спиење ' Рскавица Tragus

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Обетки Материјал : 304 од не 'рѓосувачки челик спреј насликани студ , од не' рѓосувачки челик боја и носат пластика контејнер кутија за лесни за складирање.Топката Уво Студ Големина : Круг,16x5mm,pin : 0.8 mm;12 пара/картичка,1 картичка/кутија,лесно да се стави на и полетување,не е лесно да се алергии.Лесно да Натпревар : едноставен дизајн обетки се погодни за било повод : секојдневниот живот, партија, танц, свадба, годишнина, матура, ангажирање или било кои други посебни прилики.Класичен Дизајн : Едноставно топката во облик на обетки се лесно да се совпаѓаат со секојдневна облека, погоден за сите прилики и луѓето од сите возрасти.Подарок Избор : Нашата обетки ќе биде посветено на вашата сопруга, сопруг, двојка, љубовник и најдобар пријател на божиќ, ангажирање, роденден, и свадба.Опис UNICRAFTALE за 24pcs 5mm Црвено 304 од не 'Рѓосувачки Челик Спреј Насликани Студ Обетки Противалергиски Мали Спиење' Рскавица Tragus Уво Studs Мал Круг Топката Мушка Обетки во Собата За Жените Накит Спецификации Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки Челик Метална Боја : не' Рѓосувачки Челик Боја,Спреј Насликани Боја : Црвена Количина : 24pcs Уво Studs Големина : за 16x5mm,Pin : 0.8 mm; 12pairs/картичката; 1card/кутија.

Спецификација

Избор на клиент