Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ив Сент Лорен La Nuit De L'Homme Ysl Le Parfum Eau De Parfum Спреј за Мажи, 2 Унца

Ив Сент Лорен La Nuit De L'Homme Ysl Le Parfum Eau De Parfum Спреј за Мажи, 2 Унца

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

60ml/2oz.La Nuit De L'Homme.При примена на било мирис имајте предвид дека постојат неколку фактори кои можат да влијаат на природен мирис на вашата кожа и, за возврат, начинот на мирис, мириса на вас.На пример, вашето расположение, на ниво на стрес, возраст, телесна хемија, исхрана, и актуелен лекови може да сите измени ароми кои ги носат.Слично на тоа, фактор како што се сува или мрсна кожа, па дури и може да влијае врз износот на време мирис ќе трае по се применува.

Спецификација

Избор на клиент