Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Undermount работна Станица од Нерѓосувачки Челик Кујнски Мијалник, BoomHoze 32 x 19 Инчи Комерцијални рачно изработени Еден Сад Длабоко Кујнски Мијалник со Интегриран Помеѓу

Undermount работна Станица од Нерѓосувачки Челик Кујнски Мијалник, BoomHoze 32 x 19 Инчи Комерцијални рачно изработени

DEN 6767.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

X-облик на водата водич за малку скатен дното води до брза и целосна дренажа, нема блокада.Потоне Заврши : Бранеа никел.Стил Тип на : слободен сад кујнски мијалник.Тешки камен guard undercoating и екстра дебели гума dampening влошки се покријат околу 80% од потоне база за да се апсорбира бучава и намалување на кондензација.Undermount потоне овозможува лесна countertop која можете да ја понесете на работите право во мијалникот, што доведува до хигиената во кујната на животната средина.Патеката ви дава повеќе простор за користење.Потоне Длабочина : 10 инчен Мозоци.X-облик на водата водич за малку скатен дното води до брза и целосна дренажа, нема блокада.Цел : работна Станица кујнски мијалник.Нежно криви внатре агли (R10) нека вашиот бришејќи стигне до секој агол додека обезбедување на модерен изглед.Работна СТАНИЦА потоне со една редица песна : лизгачки вграден прибор(Сечење Одбор, од не ' Рѓосувачки челик Colander, и Тек-up Јадење Сушење) на корнизи претвора вашиот мијалник на работна станица и ви дава повеќе простор во зафатен кујна.Премиум Т-304 Одделение од Нерѓосувачки Челик (18/10 Хром/Никел) за покажана исклучителна отпорност на корозија, рѓа, и гребнатини.Дебелина : 16 колосек.Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик.Карактеристики : .Работна СТАНИЦА потоне со една редица песна : лизгачки вграден прибор(Сечење Одбор, од не ' Рѓосувачки челик Colander, и Тек-up Јадење Сушење) на корнизи претвора вашиот мијалник на работна станица и ви дава повеќе простор во зафатен кујна.Премиум Т-304 Одделение од Нерѓосувачки Челик (18/10 Хром/Никел) за покажана исклучителна отпорност на корозија, рѓа, и гребнатини.

Спецификација

Избор на клиент