Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
MENSARJOR 33 x 22 инчен Topmount Кујнски Мијалник и Повлечете Надолу Комерцијални Кујната Тапа Комбо во Нерѓосувачки Челик Заврши, 33- Еден Сад

MENSARJOR 33 x 22 инчен Topmount Кујнски Мијалник и Повлечете Надолу Комерцијални Кујната Тапа Комбо во Нерѓосувачки Челик

DEN 8376.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

НЕУНИШТИВ ИЗГРАДБА : MENSARJOR 33 инчен topmount потоне, 16 МЕРАЧ Премија Одделение од Нерѓосувачки Челик SUS304 за Супер цврсти и издржливи, Комерцијални Одделение Бранеа Заврши дент и отпорен на гребење, Лесно да се чисти и долготрајни.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : MENSARJOR користи Ултра тивок дизајни со подебели & помек Гума Намалување на Шумот Влошки.Анти-кондензација Задебелување на Намалување на Шумот Слој, апсорбираат звукот од изворен КОД, и го изолира кондензат.Рачно изработени од СТРАНА на КВАЛИФИКУВАНИ ЗАНАЕТЧИИ : на дното е благо навалена да се спречи вода од стои во сад.X жлебови дизајн е лесно да се исцеди, Задни сет 3.5" мозоци натпревари повеќето кујнски апарати и одговара на Најчестите Ѓубре Располагање Систем и ги отклучува екстра простор.DEMENSIONS : Преголеми 10" од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК кујнски & бар првично потоне skilletsquick се исцеди и исуши со скатен база канали.Надворешни димензии : 33" (широк) x 22" (пред да-врати) Внатрешни Димензии : 31" (широк) x 18" (пред-to-back) x 10" (сад длабочина) Min Кабинет Големина : 36".ГРИЖЕТЕ се-СЛОБОДЕН CHIOCE : ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА и клиент сервис кој ве става во прв план.Ние стоиме зад нашите производи и квалитет нудејќи им ја гарантира 30 дена за враќање на гаранција.вклучува : Повеќе инсталација начини, вклучувајќи хардвер монтажа, памфлети и инсталација водство, Мулти-функционални јадење мрежа штити потоне на дното, 3 парче кошница цедилка отпад, мал подарок за чистење на кујната.CAD или професионална helplines на располагање.Боја : 33 X 22 X 10 Инчен со не ' рѓосувачки челик боја тапа.

Спецификација

Избор на клиент