Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Meijunter Велосипедизам Рефлексивни Опрема За Безбедност На Вест Ленти Рефлексивни Појас Јакна

Meijunter Велосипедизам Рефлексивни Опрема За Безбедност На Вест Ленти Рефлексивни Појас Јакна

DEN 1116.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

**На тока ви овозможува да носат вест лесно.Мал волумен е лесно да се продавница.Ако не го користите, вие само може да ја напушти вест во вашиот џеб. **360°рефлексивноста и видливост во темница или услови на слаба светлина за Надворешна Спорт, Работа, Сообраќајната полиција Изврши Мисијата или Вонредна патот помош. **Рефлексивни вест е направен од лесен и дише ткаенина, меки и удобни за носење.Корисно во која било средина за подобрување на видливоста, особено на патот. **Со регулаторите може да се прилагоди на должината произволно, или стави го во текот на палто, јакна, Т-маица или ранец директно (Една Големина : Биста : 19.69"(50cm); Должина : 20.87"(53cm)). **Совршена за трчање, велосипедизам, пешачење и други отворено спортски активности, дури и кога се вежба,, оваа мала вест ќе не ограничи вашиот движење.Најдобар подарок за вашето семејство и на себе.Опис : Функција : ◆Материјал : Полиестер, Најлон ◆Боја : Како на Сликата Покажува ◆Големина : Биста : 19.69"(50cm); Должина : 20.87"(53cm) ◆Појас ширина : 4cm ◆Рефлексивни топла мислења Ширина : 1.5 cm ◆Висок квалитет за издржливи и долготрајни употреба. ◆Високо рефлективна работи вест со целосно видливост. ◆Удобно безбедност вест е направен од лесен и дише ткаенина ◆Совршена за трчање, велосипедизам, џогирање, возење велосипед, пешачење, motorbiking, било отворено activites во текот на ноќта.Внимание ве Молам : ※ Рачни мерења може да се 1-3cm (0.39-1.18 инчи) неточни грешки. ※ Поради различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакет Се Вклучени : 1 * Безбедност Вест Појас.

Спецификација

Избор на клиент