Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
18 Мерач 2 Диригент Електрична Жица, 50M/164ft Флексибилни Црна ПВЦ Jacketed Hookup Жица, 18 AWG Конзервирани Бакар Електрични Продолжување Мозок, LED Моќ Кабел за Низок Напон LED Лен?

18 Мерач 2 Диригент Електрична Жица, 50M/164ft Флексибилни Црна ПВЦ Jacketed Hookup Жица, 18 AWG Конзервирани Бакар Електрични

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Лесен за Користење : 18/2 заробени електрична жица лесно да лупам, лемење и брзо, безбедно жици.Љубезно ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со нашите производи.Издржлив Материјал : јакна/материјали за изолација се PVC(Ro Hs), кој ја заштитува жица против триење, отпорни на светлина и хемикалии.Отценети оперативни температура до 80℃/176℉.Изолација/Јакна материјал : ПВЦ.

Спецификација

Избор на клиент