Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
AGLUCKY Evaporative Кулер, Портабл клима уред со 12 H Вграден Тајмер, Совршен за Дом/Канцеларија (Бела)

AGLUCKY Evaporative Кулер, Портабл клима уред со 12 H Вграден Тајмер, Совршен за Дом/Канцеларија (Бела)

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

На поспан режим ќе се намали за 1 ниво во правец на секој половина час.12 часа тајмер поставки за различни услови. 【КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА НА ВОЗДУШЕН КУЛЕР】Брзо Ладење Кула Фан трае само до 12.Енергетски Ефикасни.Оваа кула фан е идеално за семејства со деца и домашни миленици.ПОКРИЕНОСТ ДЕТАЛИ : 100% функционални делови и работна вклучени на производи кои се користат за нормален, апарати за употреба и купени за во последните 30 дена.И задржи брзината на ветерот ниво се додека не се исклучи.ПЛАН за БЕНЕФИЦИИ : $0 олеснување и без скриени трошоци. Додадете вода да резервоарот, 2.КАКО ДА се ОТКАЖЕ : Откажете во секое време, целосна наплата во рамките на првите 30 дена (под било какви побарувања платени).Целосно пренослив ако купи како подарок.74" простор. 40 степен осцилација за ладење поширока област за вас. 【СТРУЕЊЕ ПРИЛАГОДУВАЊЕ】 : Три правец начини : нормално правец на режимот,природни правец на владата и спиење правец на режимот.ПЛАН ЗАПОЧНУВА : План започнува на датумот на купувањето.Тешки стојат база обезбеди заштита од паѓање.Стави мраз кутија во воздушен кулер, 4.Храна загуба надомест до $100 по одобрено барање за фрижидери и замрзнувачи.

Спецификација

Избор на клиент