Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Volare E12 Микро Eyeliner Четка

Volare E12 Микро Eyeliner Четка

DEN 1034.40
 

Достапно за нарачка
Залиха

Густи влакна, меки природни влакна, не груби на кожата.Трансфер шминка ефикасно, се применува и се вклопуваат шминка без проблеми.Солидна дрвена рачка, лесно да се сфати.Совршен за професионалци, шминка ентузијасти, или секојдневна употреба.Направен во Јапонија.Наежвам : Природна Коса + Синтетички Влакна Функции : Креирање на прецизен и детален линии.Мерење : Наежвам Должина : 6.3 mm Дебелина : 2.4 mm вкупна Должина : 156.3 mm.

Спецификација

Избор на клиент