Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Телото Фендер,4pcs ABS Универзална Тркала Веѓа Заштитник Усна Трим Анти-нула Фендер Одблесокот 72cm/28.4 во (црна)

Телото Фендер,4pcs ABS Универзална Тркала Веѓа Заштитник Усна Трим Анти-нула Фендер Одблесокот 72cm/28.4 во (црна)

DEN 695.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Применливи модели : општа намена.Ги исполнуваат инсталација потребите на вашето возило без да се грижиш за неупотребливи предмети.Детални апликација модел, ве молиме проверете внимателно пред да го купат.Високо-квалитетни материјали : се направени од високо-квалитетна ABS материјал, што е повеќе, носат-отпорни, киселина и алкално отпорни, трајни и има долг животен век.Професионална изработка, високи перформанси.Направете вашето возило да работат поефикасно.Професионален дизајн : производот усвојува професионален дизајн, технологија, е произведен во согласност со стандардни спецификации, и строго да се следи фабрика за контрола на квалитетот.Да ви донесе безбедно и удобно возење искуство и да се обезбеди вашиот возачки безбедност.Лесен за инсталација : user-friendly дизајн без дополнителни прилагодувања.Стара опрема може да се замени директно, лесен за употреба и сигурен, лесно да се соберат и расклопување.Професионална инсталација се препорачува да се избегнат проблеми или оштетување.Обезбедување на квалитет : Ние обезбедуваме 24-месечно производ гаранцијата, ако имате било какви прашања по добивањето на нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Воланот Eyebrow Material : ABSOptional Боја : Карбонски Влакна Стил, Black Fitment : Универзална за Car Installation : Инсталирате со Лепливи Ленти (Не Inlcuded)Дебелина : Прибл. 72cm/28.4 in Opening : Прибл. 52cm/20.5 in Package Листата : 4 x Тркала Eyebrow Note : ве Молиме да се свесни дека ќе треба да купите лепливи ленти за инсталација одделно.Ние не се лепливи ленти во пакет.

Спецификација

Condition:
100% Brand NewItem Type
Girth:
Approx. 72cm/28.4in
Opening:
Approx. 52cm/20.5in
Package List:
4 x Wheel Eyebrow :
Please be aware that you need to purchase adhesive tapes for installation separately. We don't have adhesive tapes in the package. :

Избор на клиент