Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Б-Воздухот Фен Airmovers GP-1 G Б-Воздушен Grizzly Фен Airmover

Б-Воздухот Фен Airmovers GP-1 G Б-Воздушен Grizzly Фен Airmover

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Енергетски ефикасни преку ниска amperage нерешено (9.8 засилувачи).Индустриски и солиден изградба овозможувајќи за трајност и сигурност.Стандард со безбедносни брави за употреба со ducting kit (DDK ).Анти-пропадна гумени нозе за безбедно сместување.Додај опција на филтерот за полнење да се задржи нечистотија и остатоци од фен.На Grizzly GP-1 е моќен 1 HP моторни доставување 3550 CFM.Со својот сестран дизајн, Grizzly GP-1 може да се користи во 3 различни агли (хоризонтално 45° и 90° ) за да се овозможи проток на воздух во која било насока.Со својот замав-out потпирачот, општ ЛЕКАР-1, исто така може да биде зголемено за 4-та позиција.Со 3 брзини за да изберете од, на Grizzly GP-1 е опремен за било кој тип на ситуација, големи или мали.Направени од високо влијание Рото-Лиен полиетилен, општ ЛЕКАР-1 е произведен за да се обезбеди години на издржливост и сигурност.

Спецификација

Избор на клиент