Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Navona 102Pcs Fidget Играчка Пак, Стресот и Анксиозност Помош Алатки Пакет Fidget Играчки Постави за Деца, Возрасни, Сензорни Fidget Пак, со Аутизам АДХД Играчки, Fidget Кутија со Прит

Navona 102Pcs Fidget Играчка Пак, Стресот и Анксиозност Помош Алатки Пакет Fidget Играчки Постави за Деца, Возрасни, Сензорни

DEN 1511.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

【50 видови на Новина играчки】 : различни играчки да може ефективно да го привлече вниманието и вежбање на чувствителност на деца, да ги прошират своите умови и да се посветам на креативност.Се развие вашето дете е просторна смисла, како и подобрување на нивната меморија со играње на игри, како што се Рубикова Коцка, мозаик топки или лавиринт загатки.Тоа е забавен начин да се задржи на мозокот се фокусира и на рацете зафатени.(СОВЕТИ : боите на некои играчки се случајни.). 【Висок Квалитет за Сите Возрасти】 : Секој fidget играчка е направен за безбедно и издржливи материјали , кои се безбедни за деца и возрасни да си игра со.Да се забавуваат играјќи без никакви грижи.Ригорозни безбедносни тест одобри, овие играчки се безбедни и грижете се-слободен за kidss интерес,остварувањето на нивните математички размислување, расудување стратегија, ментална аритметика, логично размислување и фини моторни вештини. ✔И за возрасните, ви помага да го намалите стресот, се врати расположението, создава забавна атмосфера и одржување на мозокот активен, да се спречи дегенерација. ✔Декомпресија Сензорни Играчка Пакет е одличен подарок за мажи, жени, деца, семејство и колеги.Совршен за Божиќ подарок stuffers, роденден услуги, училница награди, carnivals, богатство градите награди, забава рекламирање материјали, piñatas, Велигден кошница stuffers, ноќта на Вештерките награди и играчки, порибување stuffers.

Спецификација

Избор на клиент