Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
BAUSE Круг Хром Бања Прибор Млазницата Туш Главата Врнежи со Висок Притисок Носителот Showerhead Заштеда на Вода Тела (Боја : Темноцрвена)

BAUSE Круг Хром Бања Прибор Млазницата Туш Главата Врнежи со Висок Притисок Носителот Showerhead Заштеда на Вода Тела (Боја

DEN 315.36
 

Достапно за нарачка
Залиха

100% Сосема нов и висок квалитет.Елегантна, Моќен, Одлични перформанси во средно или на вода со низок притисок.Заштеда на вода дизајн, спаси секојдневно миење и капење вода.Супериорен Дожд Туш Главата за крајната туш искуство.Здрава & заштита на животната средина, воздух pressureed и без блокирање, се грижи секоја педа на вашата кожа.Потекло : CN(Потекло)Материјал : ABS plastic Weight : 70g Shower облик : Тркалезна shape Features : еколошки.

Спецификација

Избор на клиент