Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
EZ-FLO 15013 Прилагодливи Туш Главата, 2GPM, Хром

EZ-FLO 15013 Прилагодливи Туш Главата, 2GPM, Хром

DEN 256.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

✅МЕРЕЊЕ - Испорачува до 2 GPM за силен и постојан проток на вода. ✅ДИЗАЈН - Одличен изглед, кој ја надополнува различни украсување стилови. ✅ФУНКЦИОНАЛНОСТ - Прилагодливи страна рачка овозможува за многу спреј модели, 1-3/4 во. ✅КВАЛИТЕТ Произведени со месинг за долг животен век, компактен, но моќен хром финиш дизајн, кој ги надминува сите очекувања и ќе се спротивстави tarnishing и корозија.Опис на производот EZ-FLO делукс showerhead има компактен, но моќен дизајн кој ќе ги надмине вашите очекувања.Таа е идеална showerhead за класичен, ретро, или стерилни изглед, кој ќе се надополнуваат една сорта на декорирање стилови.Тој е опремен со прилагодливи страна се справи со што ви овозможува да го смените спреј шема во многу различни поставувања.Само што се претвори додека не го постигне посакуваниот сензација!Произведени со полно работно месинг изградба и анти-корозивни хром финиш за долг животен век.Дизајниран за одлични перформанси.Од Производителот EZ-FLO е Делукс 1-3/4", Дувачкиот Туш Главата во хром ќе им помогне заврши изгледот на вашата бања.Оваа туш главата има проток од 2.0 GPM за постојан проток на вода.Туш главата е изработен од месинг изградба и ќе се спротивстави tarnishing и корозија.

Спецификација

Избор на клиент