Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ALISALQ Ретро Земјени Европски Антички Фиксна Телефонска Ретро Канцеларија Семејниот Дом Креативни Седиште Вид Земјени Фиксни Телефони

ALISALQ Ретро Земјени Европски Антички Фиксна Телефонска Ретро Канцеларија Семејниот Дом Креативни Седиште Вид Земјени

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Таписерии изработка, деликатна и естетски.На високо-одделение на квалитетот, особено,Погоден за дома декор, фестивалот/бизнис подароци!.High-end антички телефон, домот темперамент, таписерии изработка, таписерии и убава.Можете да го користите за во дневна соба, спална соба кревет, студија, хотел, дома продавница, или како внимателен подарок за вашето семејство и пријатели.Особено погоден за домашна декорација, деловни подароци!.Оваа гроздобер антички телефонот е класично декорација за вашиот дом.Големина : 17x25x20.7cm|Боја : Зелена Bronze If сте во потрага по подарок за да се пресели во нова куќа, ова би можело да биде еден од вашите најдобри избори.Features10 високо-квалитетни простор и xuan тонови на ѕвонење;Пред-dial, off-кука, дојдовен повик осветлување;18 групи на пропуштени повици и 18 групи на примените повици се чуваат;10 групи на појдовен повик евиденција за складирање;FSK/DTMF повик двоен систем компатибилен;Hands-free повик, музика благодарност;Едно-копче за бирање, повикувачот светла;Пакет Листа : 1 x Антички Телефон.

Спецификација

Избор на клиент