Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Shanrya Филм, Инстант Слика 3 Инстант Филмови Налепница за Момчиња и за Девојчиња(Цртан филм Дел 8)

Shanrya Филм, Инстант Слика 3 Инстант Филмови Налепница за Момчиња и за Девојчиња(Цртан филм Дел 8)

DEN 165.36
 

Достапно за нарачка
Залиха

Живописни бои шема, одличен украс за вашата размената на инстант фотографии. 20 различни видови налепници по торба.Натпреварот на еден сакате.Со лепило налепница, лесен за употреба и се држи на фотографијата.Направени од високо квалитетен материјал, може да услуга за долго време и удобен за вас да се носат.Погоден за сите видови на 3" инстант фотографии.Живописни бои шема, одличен украс за вашата размената на инстант фотографии. 20 различни видови налепници по торба.Натпреварот на еден сакате.Со лепило налепница, лесен за употреба и се држи на фотографијата.Направени од високо квалитетен материјал, може да услуга за долго време и удобен за вас да се носат.Погоден за сите видови на 3" инстант фотографии.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Хартија за Количество : 20 PCS Тежина : Околу. 22g / 0.8 оз Големина : Прибл. 9 * 6cm / 3.5 * 2.4 во Боја : Како на Слики Прикажани Изборен Тип : #1, #2, #3 Пакет Листата : 20 * Инстант Филмови Налепница Забелешка : ве Молиме овозможи мало отстапување за боја и мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Спецификација

Избор на клиент