Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Wosune Симпатична Филм, Живописни Бои Шема 3Инстант Фотографии Филм за Момчиња и за Девојчиња за(Разубавувањето Втор Став)

Wosune Симпатична Филм, Живописни Бои Шема 3Инстант Фотографии Филм за Момчиња и за Девојчиња за(Разубавувањето Втор Став)

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Направени од високо квалитетен материјал, може да услуга за долго време и удобен за вас да се носат.Живописни бои шема, одличен украс за вашата размената на инстант фотографии.Погоден за сите видови на 3" инстант фотографии.Со лепило налепница, лесен за употреба и се држи на фотографијата. 20 различни видови налепници по торба.Натпреварот на еден сакате.Живописни бои шема, одличен украс за вашата размената на инстант фотографии. 20 различни видови налепници по торба.Натпреварот на еден сакате.Со лепило налепница, лесен за употреба и се држи на фотографијата.Направени од високо квалитетен материјал, може да услуга за долго време и удобен за вас да се носат.Погоден за сите видови на 3" инстант фотографии.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Хартија за Количество : 20 PCS Тежина : Околу. 22g / 0.8 оз Големина : Прибл. 9 * 6cm / 3.5 * 2.4 во Боја : Како на Слики Прикажани Изборен Тип : #1, #2, #3 Пакет Листата : 20 * Инстант Филмови Налепница Забелешка : ве Молиме овозможи мало отстапување за боја и мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Спецификација

Избор на клиент