Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
AMBF WN200S9EX5V-25 Стандард String Рана Природен Памук Медиуми 200 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 40 Инчи Должина, Полипропилен Јадро, 226/Затворен Крајот Капи Viton О-Прстен/За?

AMBF WN200S9EX5V-25 Стандард String Рана Природен Памук Медиуми 200 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 40 Инчи Должина,

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Филтер Димензија : 2.5 Inc OD 9.875 Инчен Должина, Micron Оценка : 0.5 Micron.Endcap & Заптивка : Отворете го заврши/Не Капи Нема О-прстен/Заптивка.Произведено во САД.

Спецификација

Избор на клиент