Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Smilefil 9 Пакет VF2002 Мулти-Одговара за Обновливи Сува Vac Филтри за Повеќето Продавница-Vac MACS-200D SS11-450, Vacmaster Vacuums, Дел# 9010700, 9013700

Smilefil 9 Пакет VF2002 Мулти-Одговара за Обновливи Сува Vac Филтри за Повеќето Продавница-Vac MACS-200D SS11-450, Vacmaster

DEN 359.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

✅【 ДИЗАЈНИРАН ДА се ВКЛОПУВААТ 】 : Ова VF2002 филтер Compitiable со Shop Vac, Vac Master, Genie влажни/сува vacs влажно и суво vacuums 5 Литри и погоре (освен на 5 Литри пренослив модел H87 S, 5 Литри Спушти, 5 Литри Ѕид и 6 Литри долг живот модел P12 S Vacuums).Исто така одговара за Продавница-vac 203600 2.5 литри вакуум.Compart да #9010700/9013700, Тип S, Тип Т. ✅【ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ】 : Овој пакет вклучува 9 влажно и суво вакуум торба филтри,3 задржување на бендот да ви помогне безбедно да ги приложи филтер за вакуум и 1 парче слободен cleaning tool. ✅【Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид】 : Ова VF2002 сува филтер мора да се користи со пена ракав 90585, само за сува употреба.Оваа влажно и суво вакуум кеса НЕ е тип на прашина собирање торба која собира остатоци, но торба филтер. ✅【 Функција 】 : Доаѓа во пакет на 9 за да ги собереш на поголеми остатоци и сува материјал, Vac филтер специјално дизајниран за сува остатоци, прав, струготини, и нечистотија. ✅【ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА】 : 100% Задоволство да се гарантира. 100% пари назад, ако не им се допаѓа.Ако има било прашање или проблем со вашата нарачка, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и направете го тоа право за вас.

Спецификација

Избор на клиент