Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Abix 149220 Câble FireWire Ноар

Abix 149220 Câble FireWire Ноар

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Производителот гаранција може да не се применува.Кабел должина : 20м.Кабел Конектор Заврши 1 : 1 x USB 2.0 Тип На Маж.Кабел Конектор Крајот 2 : 1 x USB 2.0 Тип Женски.USB Тип на USB Тип На Кабел.Кабел должина : 20 m.Кабел Конектор Заврши 1 : 1 x USB 2.0 Тип На Маж.Кабел Конектор Крајот 2 : 1 x USB 2.0 Тип Женски.Достапни во црна боја.

Спецификација

Избор на клиент