Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Hosa FIW-46-106 6-Нозете Firewire 400 Кабел Со 4-Пински to 6-Pin

Hosa FIW-46-106 6-Нозете Firewire 400 Кабел Со 4-Пински to 6-Pin

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Одржливи стапки на пренос на податоци до 400 Mbps (систем зависни).Согласност со IEEE 1394a serial bus интерфејс Стандард.Компатибилност со сите 4 и 6-pin Fire Wire 400 интерфејси.Овој кабел е дизајниран да interconnect уреди со 4 и 6-pin Fire Wire 400 интерфејси.Тоа е идеален за поврзување на DV на камерата за DV рекордер или персонален КОМПЈУТЕР.

Спецификација

Избор на клиент