Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
40-Парче Злато Сребрениот Сет од не ' Рѓосувачки Челик Flatware Поставите Услугата за 8 Кујнски Прибор, приборот за јадење Вклучува Ножеви Лажици Предници За Домашна Куј?

40-Парче Злато Сребрениот Сет од не ' Рѓосувачки Челик Flatware Поставите Услугата за 8 Кујнски Прибор, приборот за јадење

DEN 1751.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Лесно да се чисти и машина за миење садови безбедно. 40-парче Сребрениот Сет : Салата предници x8 Вечера предници x8 Вечера ножеви x8 Вечера лажици x8 Лажички x8 Материјал : Ова сребрениот постави направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик,тврд материјал, не е лесно да се наведнуваат.

Спецификација

Избор на клиент