Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Bocasal Crossbody Паричникот Случај за iPhone X Xs Кредитна Картичка Носителот СТП Кожа Потпирачот Shockproof Монтажни Крстот Тело Рака Lanyard Магнетни Затворање 5.8 инчи(Розово Злато)

Bocasal Crossbody Паричникот Случај за iPhone X Xs Кредитна Картичка Носителот СТП Кожа Потпирачот Shockproof Монтажни

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

【Компатибилност】Само одговара за i Phone X Xs 5.8" Екран,НЕ се компатибилни со други Модели на телефони. 【Мултифункционален】2 Во 1 phone држач со 3 картичка слотови може да се сретнат не само вашите барања за чување на ID картичка,кредитна картичка,возачка дозвола, како и готово, но исто така и вашата желба за ставање мала семејна фотографија во тоа. 【Погодност】Оваа i Phone случај паричник е опремен со отстранлив и прилагодливи crossbody рака,кој е совршен за патување, едноставно ќе излезе или вообичаениот секојдневен живот.Во исто време,потпирачот дизајн е погодно за филм-гледање,читање или видео-разговор. 【Премиум СТП Кожа】Безбедно и животната средина-пријателски СТП Кожа има мазна текстура,која може да се направи вашиот телефон на допир поудобно.Погоден за сите видови на ситуации. 【Трајни】Full-дизајн на рамка за ефективно ја заштитува вашиот телефон од прашина, гребнатини и испакнатините.Телефонот заштитна маска има 4 агли за да се брани вашиот телефон против намалувањето и шокантни.Совршена комбинација на паричникот и телефон случај.Со овој телефон паричникот случај,вие не мора да се земе голем паричникот за да излезе ништо повеќе,Наместо, како што е нашата пренослив телефон чанта може да ги исполни вашите дневни барања за чување на разни картички и готовина, како и заштита на вашиот телефон.Во исто време,на исклучителен дизајн е пристоен за сите видови на прилики, која е погодна за луѓе на сите возрасти.Добар избор за едноставен живот.

Спецификација

Избор на клиент